23 NİSAN KUTLU OLSUN
Tümdeniz Çelebi, Kılıçdaroğlu’nun istifasını istemiş!

Tümdeniz Çelebi, Kılıçdaroğlu’nun istifasını istemiş!

misi 2020-12-22 BALIKESİR'DEN HABERLER

Edremit CHP Yaprak gibi dökülüyor!

Edremit’in CHP’li belediye başkan yardımcısı Tümdeniz Çelebi’nin, Yeni Twitleri ortaya çıktı!

Yerel yönetimlerden sorumlu CHP genel başkan yardımcısı Seyit Torun’unBalıkesir ziyareti öncesinde ortaya çıkan tweetler Kılıçdaroğlu’nun istifasını isteyen etiketli olduğu görüldü. CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde Edremit’te meclis üyesi seçilen ve belediye başkanı yardımcısı olan tüm deniz Çelebi yerel seçimlerden önce Kılıçdaroğlu’nu istifaya davet ettiği görüldü. Çelebi’nin twit mesajında’ “ Köpekler istiyor diye atlar ölmez demişti yıllar önce Lucescu. “#kılıcdarogluistifa” yazısını paylaşmış!

Edremit özel ziyaret

CHP genel başkan yardımcısı Seyit Torun’un Edremit belediyesine özel olarak Ziyaret gerçekleştireceği öğrenildi. Ziyaret öncesinde çok özel bir kişiyle görüşme yapacağı ileri sürülen Torun’un, Son günlerde Edremit Belediye başkan yardımcısı Tümdeniz Çelebi ve Altınoluk Özel ekibinin kamuoyuna yansıyan olayları CHP Genel Merkezi’nin dikkatini çekti.

Bir yıl önce Edremit’e gezmeye gelen CHP genel başkan yardımcısı Seyit Torun’un bir yıl sonra “Edremit’te neler oluyor?” demeye geldiği biliniyor!

Özel haber: Doğan Doğan / Edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...