10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Yandaş Anketçi Balıkesir’de ortaya çıktı!

Yandaş Anketçi Balıkesir’de ortaya çıktı!

misi 2024-03-14 SÜRMANŞET

Yandaş Anketçi Balıkesir’de ortaya çıktı!

CHP’li Ahmet Akın’ın Yerel seçimlerde Medya danışmanı ve geçmiş dönemde de danışmanı olduğu iddia edilen anket sonuçlarını tutturamayınca ortadan kaybolan Gezici yine sahneye çıktı! Ahmet Akın’ın perde arkasından seçim kampanyasını yürüten Gezici, Manipülasyon amaçlı yapıldığı ileri sürülen anketini Balıkesir’e servis etti. Balıkesir’de bütün gazetecilerin mail adreslerine Murat Gezici adına özel servis edilen anketlerin gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı!

CHP’li Ahmet Akın Balıkesir Gazetecileriyle çalışmıyor bile…

CHP’nin genç adayı Ahmet Akın, Büyükşehir seçimlerinde kampanyasını İmamoğlu’nun özel ekibiyle yürütürken, Balıkesir’den birçok gazeteciyle çalışma yapmıyor! Kendisini İstanbul ekibi ve Geziciye teslim eden Ahmet Akın’ın “totocu anketçi” olarak bilinen danışmanıyla düzenlettiği anketin daha öncede Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “Kılıçdaroğlu kazanacak” diyen el ele yürütmesi dikkat çekti!

Gezici Anket “tutturamamakla” meşhur oldu!

Seçim sonuçlarını tutturamayınca yok olan CHP’nin anketçisini TV ve Gazetelerde yerden yere vurmuşlar!

Gezici Anket firmasının sahibi Murat Gezici, tutturamadığı anket sonuçları nedeniyle ortadan kaybolmuştu. CHP’nin Anketçisi olarak bilinen ve Ahmet Akın’ın Medya danışmanı olduğu iddia edilen Murat Gezici’nin daha önce katıldığı bir TV programında  “Anketler seçimlerde neden yanıldı? Canlı yayında ortam bir anda gerildi. Gazete haberlerinde ise, Murat Gezici ve Ferhat Murat birbirine girdi : “Sahtekar Yalancı…” “ikisinde de çakmışsın yalancı bizmiyiz?”, “Tahminleri tutmayınca ortadan kaybolmuştu, bir döndü pir döndü”, “Anket yalancısı Murat Gezici yön değiştirdi”, gibi haber başlıklarıyla gündeme gelmişti.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...