10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
YEDİĞİN İÇTİĞİN SENİN OLSUN SARI

YEDİĞİN İÇTİĞİN SENİN OLSUN SARI

misi 2024-01-30 SÜRMANŞET

YEDİĞİN İÇTİĞİN SENİN OLSUN SARI

Edremit’te siyasi kazan kaynıyor. Parti mikser gibi birbirine girmiş. Örgüt ayakta, taban ayakta. Tam bir kaos hakim. Yıllarca Hasan Arslan’ın ekmeğini yiyen, yemeklerde içeceğini içen Serkan Sarı’dan Arslan’a destek yok!

Serkan Sarı için vefa semt adı bile çıkmadı. Yıllarca Edremit’te her zaman Hasan Arslan’ın yanında olan, ilçe kongresinde bile Arslan’ın adayını destekleyen Sarı’dan şimdilerde hiç ses çıkmıyor.

UZAKTAN İZLİYOR

Kurultayda Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen, il kongresinde de Kılıçdaroğlu’na oy veren bir delege yapısı oluşturan Sarı’nın şimdi Edremit’te olanları sadece izlemesi dikkat çekiyor. Hasan Arslan’ı desteklemek şöyle dursun İl Başkanı Erden Köybaşı’nın Hasan Arslan’ı en başarısız belediye başkanı ilan etmesi tam bir nankörlük olarak nitelendirildi.

SARI SAHİPSİZ BIRAKTI

Serkan Sarı milletvekili olduktan sonra en önce kendisini o makamlara getirenleri unuttu. Hasan Arslan, Tümdeniz Çelebi gibi isimlerin desteği sayesinde il başkanı hatta Milletvekili olan Sarı’nın bu vefasızlığı büyük tepki ile karşılandı.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...